www. stránky našeho Mysliveckého spolku

Broková střelnice

                  Bohumín - Záblatí

 

 

Provozovatel střelnice

Popis střelnice

Střelnice se nachází v Bohumíně - Záblati u Myslivecké chaty.Je zde možnost střelby klasické baterie.Střelnice je vybavena pěti ručními vrhačkami s elektrickým vypouštěním a automatickou vrhačku  pro možnost střelby Automatického trapu.Do budoucna se nám snad podaří rozjet i Lovecké Kolo, zatím je vše v jednání.

Správce střelnice

Cvičné střelby zde probíhají po telefonické domluvě vždy v sobotu. Více informací zde:  www stránky střelnice      , kde rovněž najdete rozpis střeleckých akcí. Je nutno mít rovněž vlastní zbraň, zbraně se na střelnici nezapůjčují ! Každý střelec musí předložit správci střelnice na požádání platný Zbrojní průkaz popř. i Průkaz zbraně, kterou na střelnici používá. Je zakázáno před střelbou a během střelby požívat alkoholické nápoje, při neuposlechnutí bude provinilec ze střelnice vykázán!

 

  Stanislav Kubíček -  správce střelnice 

tel: 607 227 127

                          
 
 
               

Na střelnici je nutno řídit se platným střeleckým řádem, dbát zvýšené bezpečnosti a dbát pokynů správce střelnice, nebo osob k tomu určených !!!

Cvičné střelby pořádáme jak pro veřejnost tak především pro myslicve, každý myslivec by jsi měl ve vlastním zájmu přijít na střelnici alespoň jednou ročně zastřílet, aby si osvojil svůj střelecký um a hlavně bezpečné zacházení se zbraní a to hlavně před začátkem lovecké sezóny.

       Těšíme se na Vaší návštěvu...KSLS-Bohumín

 

  

 

Kontakt

ms-r@seznam.cz

UPOZORNĚNÍ: Tato emailová adresa slouží výhradně k zasílání fotografii a nedůležítých informací.Je vybírána pouze jednou týdně a Vaše názory a informace pak projednáváme jednou za měsíc na členské schůzi !!! děkujeme za pochopení

Vyhledávání

 

                 logo spolku

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přidej na Seznam