www. stránky našeho Mysliveckého spolku

Dne 13.3.2012 tragicky zemřel vedoucí a bavič střeleckého družstva p.Gabriel Sedláček, služebně nejstarší člen MS-Rychvald.Na Elka budeme vždy v dobrém vzpomínat, zažili jsme s ním vždy spoustu legrace.Čest jeho památce.

 

 Všech těchto sportovních střeleckých klání se téměř pravidelně účastnil náš učitel, trenér a zasloužilý čestný člen našeho sdružení pan Oldřich Herman, který nás navždy opustil v pondělí 20.6.2011 bylo mu 78 let. Myslivosti a sportovní brokové střelbě zasvětil snad celý svůj život, on sám býval vynikajícím střelcem a dokazoval to do posledních chvil svého života, mohl se pochlubit nejednou vyhranou trofejí. Mnohé z nás k této zálibě dovedl právě on. Vždy nám dobře radil a pečlivě nám vedl statistiky úspěchů a neúspěchů. Všechny naše dosavadní úspěchy na střelnicích jsou i jeho zásluhou, nikdy nezapomeneme čemu všemu nás naučil.   

                          

                Děkujeme Oldo - Kamil, Pavel, Tomáš a Kuba

Kontakt

ms-r@seznam.cz

UPOZORNĚNÍ: Tato emailová adresa slouží výhradně k zasílání fotografii a nedůležítých informací.Je vybírána pouze jednou týdně a Vaše názory a informace pak projednáváme jednou za měsíc na členské schůzi !!! děkujeme za pochopení

Vyhledávání

 

                 logo spolku

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Přidej na Seznam